اخبارتیونینگسوپراسپرتفراریفراری SF90 استرادالهنوویتک

حضور فراری SF90 در گاراژ تیونینگ نوویتک

فراری SF90 استراداله شاید جانشین لافراری نباشد اما سریع ترین و گران‌ترین خودروی تولید سری این برند ایتالیایی است. اگر پرفورمنس، ظاهر و دینامیک سواری SF90 که در حد هایپرکارها می‌باشد برای شما کافی نیست می‌توانید سری به گاراژ نوویتک بزنید.

Novitec Ferrari SF90 9 767x512 - حضور فراری SF90 در گاراژ تیونینگ نوویتک

از آنجایی که این تیونر آلمانی اذعان داشته فعلاً در آغاز کار روی SF90 قرار دارد بنابراین در آینده آپشن های بیشتری برای پرفورمنس و گیرایی آن در نظر خواهد گرفت.

Novitec Ferrari SF90 2 767x512 - حضور فراری SF90 در گاراژ تیونینگ نوویتک

این خودرو در حالت استاندارد دارای پیشرانه ۸ سیلندر توئین توربو و سه واحد الکتریکی است. اگرچه نوویتک کاری با ۲۱۷ اسب بخار تولیدی سه پیشرانه الکتریکی نداشته اما خروجی نیروگاه درون‌سوز را بیشتر کرده است. به لطف اضافه کردن یک سیستم اگزوز پرفورمنس و کاتالیست های جدید، قدرت این پیشرانه از ۷۶۹ به ۸۰۲ اسب بخار رسیده است.

Novitec Ferrari SF90 3 767x512 - حضور فراری SF90 در گاراژ تیونینگ نوویتک

به این ترتیب SF90 نوویتک قدرت ترکیبی ۱۰۱۹ اسب بخاری و گشتاور ۸۵۸ نیوتون متری تولید می‌کند. این خودرو هم‌اکنون ۱۹ اسب بخار قدرت و ۵۸ نیوتون متر گشتاور بیشتری در دسترس مالک قرار می‌دهد. شاید این افزایش قدرت زیاد نباشد اما نوویتک می‌گوید در آینده پکیج‌های قدرت بیشتری را معرفی خواهد کرد. همچنین اگرچه شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعتی این خودرو تغییری نکرده و همان ۲.۵ ثانیه باقی مانده اما حداکثر سرعت آن بیشتر از ۳۴۰ کیلومتر در ساعت می‌باشد.

Novitec Ferrari SF90 4 767x512 - حضور فراری SF90 در گاراژ تیونینگ نوویتک

از نظر طراحی باید گفت نوویتک تنها رینگ‌های SF90 را تغییر داده است. رینگ‌های ۱۰ پره NS 10 ووسن در ۷۲ رنگ مختلف قابل سفارش هستند. این تیونر در آینده نزدیک قطعات فیبر کربنی جایگزین برای نمونه‌های پلاستیکی را نیز معرفی خواهد کرد.

Novitec Ferrari SF90 5 767x512 - حضور فراری SF90 در گاراژ تیونینگ نوویتک

باید اذعان کرد SF90 در رنگ مشکی ابهت بالایی داشته و رینگ‌ها نیز تکمیل کننده آن هستند. کابین نیز با اضافه شدن آلکانترا و چرم اعلا اشرافیت بیشتری پیدا کرده است.

Novitec Ferrari SF90 8 767x512 - حضور فراری SF90 در گاراژ تیونینگ نوویتک

به لطف استفاده از فنرهای اسپورت نوویتک ارتفاع این سوپر اسپورت ایتالیایی به سطح زمین نزدیک‌تر شده است. این کاهش ارتفاع در بخش جلو و عقب به ترتیب برابر با ۳۰ و ۲۵ میلی‌متر بوده است.

در بخش عقب نیز سیستم اگزوز جدید، سبک‌تر و پر سر و صداتر به همراه دو خروجی با قطر ۱۱۲ میلی‌متری دیده می‌شوند. همچنین به‌صورت سفارشی می‌توان این اگزوز را از جنس اینکونل برگرفته از فرمول ۱ و با فلاپ های فعال قابل‌کنترل سفارش داد.

https://www.youtube.com/watch?v=myXKhyx7Qc8


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا